SPOLEČENSKÉ-CHOVÁNÍ.CZ: Velký lexikon společenského chování


Nejobsáhlejší originální česká kniha o společenském chování od druhé světové války:

Velký lexikon společenského chování

2. rozšířené vydání

Zatímco počátkem 20. století nalezli čtenáři vše o společenském chování v knihách Jiřího Stanislava Gutha-Jarkovského, počátkem století 21. plní tuto úlohu Velký lexikon společenského chování Vladimíra Smejkala a Hany Schelové Bachrachové.

Nové, rozšířené vydání Velkého lexikonu společenského chování je nejobsáhlejší publikací o etiketě u nás a najdeme zde odpověď na prakticky každou otázku týkající se společenského chování.

Zkušení autoři, jejichž předchozí knížka Lexikon společenského chování je s více než 80 tisíci prodanými výtisky již řadu let bestsellerem, předkládají zasvěcené rady, jak se chovat v nejrůznějších společenských situacích - nejen v těch nejčastějších, jako je oslovování či podání ruky, ale i při mnoha specifických událostech, ke kterým patří např. první rande, rozchod či rozvod nebo jiné přírodní katastrofy. V knize najdete zasvěcené rady, jak se chovat v nejrůznějších společenských situacích, návody pro manažery i nejjemnější finesy do "vysoké společnosti". Poučíte se o zdravení, chování v zaměstnání, oblékání, stolničení, chování při tanci, na recepcích a kulturních událostech. Dozvíte se, jak hladce zvládnout rodinné a náboženské obřady, jak si poradit při cestování i jak se vypořádat s nepříjemnými situacemi, např. při pobytu v nemocnici, nebo při dopravní nehodě. Mladí lidé v knize najdou skvělé rady, jak zvládnout těžká léta dospívání, jak zaujmout opačné pohlaví, jak se chovat jako pravá mladá dáma či mladý muž.

Kniha je výbornou pomůckou při výuce společenského chování.

Velmi čtivý text doprovázený návodnými a zábavnými ilustracemi Romana Kliského potěší, poučí a pobaví čtenáře každého věku - od dospívající mládeže po seniory.

Nový velký lexikon společenského chování potěší, pobaví a poučí všechny dospělé a dospívající ženy a muže. Čtivý text zkušených autorů, profesí právníků, doplňují vtipné ilustrace Romana Kliského. Kniha je skvělým dárkem pro každého a neměla by chybět v knihovně žádného moderního člověka!

17×24 cm, pevná vazba | 400 stran | ISBN 978-80-247-3650-1 | Katalog. č. knihy: 3868 | Cena 429 Kč
 
Další informace a možnost okamžitého zakoupení na webu nakladatelství Grada.
 
Vyšlo 4. 10. 2011.
 
 
 

 

 
 
E-podpisy Kompetence Znalecká kancelář Kryptolog
Powered by XML4web
thoroughbred.solutions.by.altairis
SPOLEČENSKÉ-CHOVÁNÍ.CZ